Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice! Przyjaciele Szkoły!

Już po raz czternasty rozpoczynamy Akcję „1% dla mojej szkoły”. Wykorzystując mechanizm przekazywania 1,5 % podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, możecie Państwo wesprzeć finansowo Katolicki Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Św. Edyty Stein KSW w Lublińcu. Jest to wyjątkowa okazja, aby wspomóc Szkołę nie inwestując własnych pieniędzy.

W minionych latach, dzięki Państwa życzliwości zebraliśmy ponad 55 000,00  zł.

Zebrane pieniądze przeznaczyliśmy na remonty sali lekcyjnych, zakupiliśmy pomoce dydaktyczne i doposażyliśmy świetlicę oraz przedszkole, ufundowaliśmy nagrody książkowe na zakończenie roku, dofinansowaliśmy zakup komputerów i sprzętu multimedialnego.

Pozyskane w tym roku środki finansowe planujemy wykorzystać na dofinansowanie zakupu sprzętu sportowego.

Za okazaną życzliwość i wsparcie serdecznie dziękujemy!

Dyrektor Katolickiego Zespołu Szkolno Przedszkolnego im. Św. Edyty Stein Fundacji Edukacji Katolickiej w Lublińcu

Joanna Kierach

Przewiń do góry