Świetlica szkolna jako integralna część szkoły realizuje cele dydaktyczne, opiekuńczo-wychowawcze, w oparciu o założenia zawarte w Statucie Szkoły. Celem działalności świetlicy jest zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po ich zakończeniu w bezpiecznym i miłym otoczeniu. W naszej świetlicy dbamy o wdrażanie uczniów do przestrzegania przyjętych zasad, staramy się wyrobić w wychowankach umiejętności nawiązywania kontaktów z innymi i zgodnego współżycia w grupie.
Minął pierwszy semestr roku szkolnego. Za oknem zima a my spędzamy czas w miłej atmosferze. Odrabiamy lekcje, wykonujemy prace plastyczne, gramy w różne gry, bierzemy udział w zabawach ruchowych i spotykamy się z koleżankami i kolegami.

GODZINY OTWARCIA ŚWIETLICY

Poniedziałek: 06:30 – 16:30