Projekt matematyczny „Matematyka w krainie zabaw” – Nauka to najlepsza zabawa!

Dziś chcemy podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami, jakie mieliśmy dzięki naszym małym odkrywcom w przedszkolu! 🚀👧👦

Dzisiaj dzieci miały okazję doświadczyć niezapomnianej nauki przez zabawę! 🎨🎈

W naszym przedszkolu wierzymy, że najlepszy sposób na naukę to połączenie jej z radością i zabawą. Dlatego też, dzisiaj nasze maluchy miały szansę nauczyć się podstawowych koncepcji matematycznych poprzez serię ekscytujących i kreatywnych zajęć! 💡🎲

Od „Zabawy z Liczbami”, gdzie dzieci mogły eksplorować i tworzyć różne kombinacje liczbowe, po „Przygodę z Kształtami”, gdzie odkrywały różnorodne figury geometryczne – każda zabawa była nie tylko momentem radości, ale także cenną lekcją nauki! 🔢🔷

Jesteśmy niesamowicie zainspirowani widząc, jak nasze maluchy rozwijają swoje umiejętności i ciekawość poprzez zabawę i eksplorację! 🌟💖

r adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus le

Przewiń do góry