Sukcesy naszych recytatorów

28 marca w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu odbyła się już XV Edycja Konkursu Recytatorskiego „Echa dzieciństwa”.  Zadaniem recytatorów jest zaprezentowanie dwóch utworów należących do klasyki poezji dziecięcej, co wymaga nie lada zdolności aktorskich, aby wypaść w tej roli przekonująco. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów z klasy III gimnazjum: Anna Kierach, Karolina Krupa i Łukasz Małachowski. Obie dziewczyny znalazły się na podium, Ania Kierach zajęła I miejsce, a Karolina Krupa III miejsce. Jury zachwyciło mistrzostwo ich interpretacji zabawnych, ale trudnych aktorsko tekstów. Serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Jaźwińska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry