Pożegnanie klasy ósmej

25 czerwca odbyło się spotkanie z tegorocznymi abiturientami Szkoły Podstawowej im.św. Edyty Stein.
Dyrektor Dariusz Przyłas wręczył świadectwa ukończenia szkoły, dyplomy i nagrody rzeczowe uczniom klasy 8. Tradycją szkoły jest, że absolwent z najwyższą średnią otrzymuje specjalne wyróżnienie, zwane SOWĄ. W tym roku szkolnym wśród wychowanków pani Hanny Krupy znalazło się troje uczniów, którzy taką sowę zdobyli. Są to: Milena Bronder, Antoni Kanclerz i Szymon Wieczorek.

Młodzież zasłużyła na brawa za zaangażowanie i pracę podczas niełatwych tygodni zdalnego nauczania. Wszyscy poradzili sobie bardzo dobrze.
Życzymy im realizacji zamierzonych planów i sięgania ku najwyższym celom, które sobie postawią, a w nowych szkołach wielu wspaniałych przyjaciół i bardzo dobrych wyników nauczania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry