Zespół Szkół im. św. Edyty Stein w Lublińcu

Świetlica szkolna


 Świetlica szkolna jako integralna część szkoły realizuje cele dydaktyczne, opiekuńczo-wychowawcze,w oparciu o założenia zawarte w Statucie Szkoły.Celem działalności świetlicy jest zapewnienie opieki uczniom przed zajęciami lekcyjnymi i po ich zakończeniu w bezpiecznym i miłym otoczeniu.W naszej świetlicy dbamy o wdrażanie uczniów do przestrzegania przyjętych zasad, staramy się wyrobić w wychowankach umiejętności nawiązywania kontaktów z innymi i zgodnego współżycia w grupie.

     Minął pierwszy semestr roku szkolnego. Za oknem zima a my spędzamy czas w miłej atmosferze. Odrabiamy lekcje, wykonujemy prace plastyczne, gramy w różne gry, bierzemy udział w zabawach ruchowych i spotykamy się z koleżankami i kolegami.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry