Trzecia edycja wspólnego projektu internetowego w języku niemieckim – ponad 160 kartek świątecznych na padlecie

Zapraszamy do odwiedzin naszego okolicznościowego padletu

 „Wspólny projekt internetowy”, 

na którym zamieszczono 163 kartki od 97 uczniów z klas: IIIA, VIA, VIB, VIIA, VIIB, VIIC i VIII.

Tym razem uczestnicy projektu mieli do wyboru 6 okazji świątecznych: Karnawał, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Wiosny, Wielkanoc, Zielone Świątki, mogli również zamieścić na padlecie więcej kartek świątecznych.

Wspólne dzieło siedmiu klas na “internetowej gazetce ściennej” ukazuje niepowtarzalne bogactwo kreatywności i zdolności naszych uczniów: językowych, plastycznych, komputerowych, czyni ten niepowtarzalny autorski padlet krainą życzeń, życzliwych słów, pięknych obrazów i animacji.

Jest to już trzecia edycja projektu językowego przy wykorzystaniu aplikacji internetowej – padletu.

Pierwszy projekt w ubiegłym roku szkolnym był związany okolicznościowo z Dniem Matki, drugi tegoroczny padlet prezentował 6 okazji: Dzień św. Marcina, Adwent, Mikołajki, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Święto Trzech Króli, trzeci – aktualny poszerza spektrum składania życzeń o kolejne okazje, składanie życzeń okolicznościowych należy bowiem zawsze do miłych gestów.

Nauczyciel j. niemieckiego: L. Mzyk

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry