„Mam talent w pandemii”

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole konkurs „Mam talent w pandemii”. Patronat nad konkursem objął Pan Poseł na Sejm RP Andrzej Gawron.

Nagrody ufundowali: pan Andrzej Gawron Poseł na Sejm RP, pan Marek Kunicki „Ars musica” Sp. z o.o.

oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. św. Edyty Stein KSW.

Z powodu pandemii Poseł na Sejm pan Andrzej Gawron nie mógł osobiście wręczyć nagród,

przekazał je na ręce pani Hanny Krupy – opiekuna samorządu uczniowskiego.

Jury konkursowe miało twardy orzech do zgryzienia, ponieważ talenty naszych uczniów są naprawdę niesamowite, a pomysłowość w ich zaprezentowaniu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach. Klasy 1 – 3 oraz 4 – 6.

Dzieci i młodzież pochwaliła się swoimi umiejętnościami w pełnym wachlarzu rozmaitości.

Podziwialiśmy umiejętności kulinarne, sportowe, krawieckie, taneczne, muzyczne.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria klas 1- 3

1.miejsce Kunicka Joanna

2.miejsce Kowalski Bartosz

3.miejsce ex aequo: Prauzner – Bechcicka Zofia i Niepsuj Nikola

Wyróżnienia: Lempa Zuzanna, Jaźwińska Olga

Kategoria klas 4 – 6 SP

1.miejsce Chmura Anna

2.miejsce Cieślik Maja

3.miejsce Żółtek Agata

Wyróżnienia: Kulik Zuzanna, Kunicki Łukasz, Lipiec Laura

Podziękowanie za udział w konkursie otrzymują: Sobczak Maciej, Peszel Daria i Lempa Franciszek

Konkurs cieszył się zainteresowaniem ze strony młodych wykonawców, mimo iż jego formuła była zdalna. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku talentów będzie jeszcze więcej i będziecie je mogli zaprezentować kolegom i koleżankom już w murach szkoły. Serdecznie zapraszamy!

Opiekun SU, Hanna Krupa