Szkolny konkurs na MAKIETĘ SKRZYŻOWANIA

Szkolny konkurs na MAKIETĘ SKRZYŻOWANIA dla klas IV rozstrzygnięty!

Realizowany na zajęciach technicznych w klasie IV temat o ustaleniu pierwszeństwa przejazdu przez skrzyżowanie, jest niezwykle ważnym elementem, jeśli chodzi o bezpieczeństwo uczniów w ruchu drogowym. Temat ten można realizować w różny sposób. Jednym z nich był udział w konkursie na zbudowanie własnej makiety skrzyżowania. Uczniowie wykonali fantastyczne prace.

Oto lista zwycięzców oraz efekty ich pracy.

I MIEJSCE – Daria Peszel 4b, II MIEJSCE – Maciej Sobczak 4b, III MIEJSCE – Łukasz Kunicki 4a.

Wyróżnienie zdobyły : Zuzanna Mandla 4b oraz Anna Chmura 4b.

Gratulacje dla wszystkich!

Organizator konkursu: Monika Świerczyńska

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry