Powiatowy konkurs plastyczny i multimedialny „Święty Jan Paweł II – Nasz Rodak”

Z wielką radością informujemy, uczeń naszej szkoły Antoni Jeziorowski z klasy 3b zajął I miejsce oraz Martyna Górniak z klasy 6c zajęła III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym i multimedialnym pod tytułem „Święty Jan Paweł II – Nasz Rodak”

 

Zgodnie z regulaminem konkursu do zadań uczestników należało wykonanie pracy plastycznej w kat. kl. I-III lub multimedialnej w kat. kl. IV-VIII przedstawiającej życie, pracę i dokonania Jana Pawła II.

W pracy multimedialnej mile widziane były również fragmenty autentycznych wypowiedzi Jana Pawła II związane z tematem przewodnim konkursu. Oceniane również były innowacyjność i kreatywność w podejściu do tematu oraz estetyka i efekt wizualny pracy.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Lublińcu.

 

Antkowi i Martynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry