Tworzymy wirtualną wystawkę biblioteczną: “Moje hasło do bezpiecznego internetu” (6. edycja) 💻🌍📲📸

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły od I do VIII klasy do udziału w akcji biblioteki szkolnej: “Moje hasło do bezpiecznego internetu” z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu – 8 lutego 2022r.

CELE PROJEKTU:

• Kontakt z czytelnikami biblioteki szkolnej,
  • Włączenie się szkoły w międzynarodowe obchody DBI 2022r.
  • Propagowanie działań i zasad bezpiecznego korzystania z dostępów internetowych wśród dzieci i młodzieży
  • Wirtualna prezentacja zasad – haseł bezpiecznego korzystania z internetu przez czytelników naszej szkoły.

ZADANIA PROJEKTU:

• Chętni uczniowie klas I – VIII wykonują selfie (może być również zdjęcie ucznia wykonane przez członka rodziny) z hasłem dotyczącym zasad bezpiecznego korzystania z internetu (hasło lub hasła mogą być zaprezentowane w dowolnej formie – papierowej, plastycznej, grafice komputerowej, itp.). Zdjęcie może przedstawiać ucznia z hasłem bądź samo hasło.
  • Z nadesłanych zdjęć zostanie utworzona wirtualna wystawka biblioteczna na facebooku szkolnym wraz z artykułem o tej akcji biblioteki szkolnej.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Każdy uczestnik może przesłać jedno selfie / zdjęcie.
  • Opis zdjęcia (zawarty w mailu) powinien zawierać: imię i nazwisko ucznia, klasa, treść hasła – zasad bezpiecznego internetu zaprezentowanych na zdjęciu.
  • Zdjęcia z opisem w wersji elektronicznej przesyłamy do dnia 9 lutego br. (środa) na adres mailowy: deutschlehrerinliliana@gmail.com
  • Każdy uczestnik tej akcji otrzyma dyplom oraz nagrodę niespodziankę.

Nauczyciel biblioteki szkolnej: L. Mzyk