Kochani rodzice i uczniowie

 Wszyscy z bólem i rozdartym sercem patrzymy na to co, przeżywają nasi wschodni sąsiedzi. Jako szkoła chcemy modlić się o pokój, ale również aktywnie włączać się w konkretną pomoc, odpowiadając na realne potrzeby. Wiemy, że w Lublińcu i okolicznych gminach organizowane są zbiórki, w których wielu z nas aktywnie uczestniczy. Pomagajmy, bądźmy solidarni, włączajmy się mądrze dzieląc się potrzebnymi rzeczami. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wsparcie będzie potrzebne jeszcze długi czas. Będziemy działać’ Jako Szkolne Koło Wolontariatu w porozumieniu z dyrekcją będziemy informować o podejmowanych działaniach i inicjatywach. Niech dzieje się dobro, mimo wszystko…❤️
Szkolne Koło Wolontariatu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry