Jesteśmy w finale!

Z przyjemnością informujemy, że NASZA SZKOŁA przeszła do trzeciego – finałowego etapu Konkursu IMGW-PIB „Jedna Planeta”. Wszystkim biorącym aktywny udział w codziennym raportowaniu pogody bardzo dziękujemy.

Dzięki Waszym zaangażowaniu znaleźliśmy się w gronie 20 szkół w Polsce, które przeszły do finałowego etapu.

Każda ze Szkół zakwalifikowanych do finału wyznacza po 5 Uczniów, którzy w okresie od 16 maja do 10 czerwca (z wyjątkiem sobót i niedziel) będą opracowywać i wysyłać za pomocą Aplikacji prognozę pogody dla wybranej przez Szkołę miejscowości. Trzymamy kciuki!

                                                                                               Aleksandra Wawroś i Maria Banduch

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry