Wizyta weterynarza w przedszkolu

5 października nasze przedszkole odwiedził lekarz weterynarii – Pan Łukasz Łebek wraz ze swoją uroczą czworonożną przyjaciółką Arweną 🐶 Pan Łukasz przedstawił dzieciom charakterystykę swojej pracy, która, jak się okazało, jest bardzo wymagająca i odpowiedzialna. Opowiedział nam także o swoich pacjentach, którzy nie zawsze są cierpliwi i grzeczni podczas wizyt. Na szczęście Arwena cierpliwie znosiła badania młodych adeptów weterynarii i z radością przyjmowała smakołyki za swoją ciężką pracę pacjenta 😉
Warto dodać, że Pan Łukasz jest także autorem książek, w tym dwóch adresowanych do najmłodszych czytelników. „Wszystko o… krowach” odkrywa przed nami tajemnice krów, natomiast „Czy krowy chodzą do weterynarza” odpowie nam na wiele pytań, które dotyczą pracy weterynarza.
Dziękujemy Panu Łukaszowi za miłą wizytę i mamy nadzieję na kolejne spotkania!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry