Dzień Postaci z Bajek

7 listopada odbył się w przedszkolu magiczny dzień pełen kolorów, uśmiechów i wyjątkowych przeżyć – Dzień Postaci z Bajek. Dzieci od rana z wielkim podekscytowaniem prezentowały stroje swoich ulubionych postaci. Wszędzie roiło się od małych księżniczek, piesków z bajki Psi Patrol oraz superbohaterów.

Tego dnia dzieci zostały zaproszone na seans filmowy do naszego przedszkolnego kina. Wszystkie dzieci otrzymały bilet wstępu, a podczas seansu ze smakiem chrupały przygotowany na tę okazję popcorn.

Po seansie filmowym nadszedł czas na pokaz mody. Dzieci prezentowały swoje kolorowe kostiumy, pozując przy tym do zdjęć. To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników tego magicznego Dnia Postaci z Bajek.