Konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa”

Z okazji Dnia Postaci z Bajek w naszym przedszkolu odbył się niezwykły konkurs plastyczny dla dzieci pod hasłem „Moja ulubiona postać bajkowa”. Przedszkolaki z wielkim zapałem wykonały przepiękne prace konkursowe.
Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 7 listopada podczas obchodów Dnia Postaci z Bajek. Wszystkie prace były niezwykle pomysłowe i kolorowe i ukazywały bogactwo dziecięcej wyobraźni. Zastępca dyrektora Hanna Żak – Krupa podziękowała uczestnikom za zaangażowanie i włożoną pracę oraz ogłosiła wyniki konkursu.
Pięcioro małych artystów otrzymało wyróżnienia za swoje prace. Byli to Marcelina Bukowiec, Bartosz Wilk, Antonina Kaniut, Kornelia Orłowska oraz Milena Krysiak. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Przewiń do góry