Na strychu świata

„Na strychu świata” to piękna i pasjonująca opowieść Stefana Czernieckiego o podróży w Himalaje. Dach świata to Czomolungma (Mt. Everest), ale i „strych” tych najwyższych gór świata – Dhaulagiri (siódmy, co do wysokości ośmiotysięcznik) jest fascynujący i pełen niebezpieczeństw. We wtorek 5 marca studenci Akademii Młodych Odkrywców mogli wysłuchać pouczającej i pełnej energii opowieści Stefana Czernieckiego o ludziach,krajobrazach, własnych słabościach i pragnieniach. Podróżnik w swojej relacji pokazał nam, jak możemy zrealizować swoje pasje i marzenia. Jak uparcie dążąc do celu i przełamując własne słabości, osiągnąć upragniony cel. Jak w tym wszystkim nie zapomnieć o innych i jak być otwartym na nowe wyzwania. Usłyszeliśmy historię o ciepłej relacji syna i ojca, którzy razem ramię w ramię pokonali trudy wędrówki bez przewodników, szerpów i medialnego szumu.

Organizatorzy AMO

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry