Zespół Szkół im. św. Edyty Stein – organizatorem lokalnych obchodów DBI 2021

        Nasza szkoła otrzymała zaświadczenie potwierdzające udział w inicjatywie Dnia Bezpiecznego Internetu 2021. W ramach tej akcji biblioteka szkolna przy współpracy z nauczycielem informatyki p. Joanną Wawrzyn przeprowadziła konkurs na plakat wśród uczniów klas I – VIII pt. “Internet bezpieczny dla mnie”.

Pamiętajmy o naszym bezpieczeństwie w internecie nie tylko okazjonalnie, ale za każdym razem włączając komputer, laptop, tablet, telefon komórkowy, smartfon czy inne urządzenie mobilne mające dostęp do internetu. Bądź bezpieczny i odpowiedzialny w sieci przez cały rok!

Nauczyciel bibliotekarz: L. Mzyk

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry