Dzień Dziecka w klasach pierwszych!

1 czerwca jest zawsze bardzo wyczekiwanym dniem przez dzieci, tak też było w naszej szkole.

Spędziliśmy go bardzo intensywnie, ale jednocześnie bardzo przyjemnie. Rozpoczęliśmy wyprawą do parku miejskiego, gdzie dzieciom upłynął miło czas na zabawie na tamtejszym placu zabaw, którą połączyliśmy

z małym piknikiem. Po powrocie do szkoły, po krótkim odpoczynku, na dzieci czekała lodowa uczta, dzięki której nabraliśmy sił na dalszą zabawę w naszym parku przy szkole, były różne gry i zabawy oraz mini zawody w piłce nożnej. Zmęczeni ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do budynku szkoły, gdzie na dzieci czekała jeszcze jedna słodka niespodzianka w postaci pysznych lizaków. Dzieci stwierdziły, że to był ich najlepszy dzień w życiu i od razu pytały czy powtórzymy to za rok? Już teraz zapewniamy ze na pewno tak.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry