Wycieczka do Osikowej Doliny!

11 czerwca uczniowie klasy 1a i 1b wybrali się na wycieczkę autokarową do Koziegłów.

 

Celem wyprawy był udział w warsztatach rękodzieła artystycznego, które odbywają się w Osikowej Dolinie. Jest to miejsce, które urzekło wszystkich swoją niezwykłą naturalnością i ciepłem drewna osikowego. Dzięki uczestnictwu w warsztatach dzieci miały możliwość zapoznania się z mało znaną techniką rekodzielnictwa z tego naturalnego surowca. Pod opieką instruktorów dzieci i wychowawcy wykonali fantastyczne pracę. Warsztaty w Osikowej Dolinie to niezapomniana lekcja tradycji połączona z możliwością rozwoju zdolności artystycznych, kreatywnych i manualnych.

 

Dzieci we wspaniałych nastrojach wróciły do szkoły ciesząc się że swoich prac.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry