Konkurs biblioteczny “Najaktywniej czytający Trzecioklasista”

Alicja Ostrowska z klasy 3a reprezentowała naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym dla uczniów klas III szkół podstawowych z powiatu lublinieckiego: “Najaktywniej czytający Trzecioklasista” (VIII edycja).

Nasza aktywna czytelniczka przeczytała najwięcej książek w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym i uzyskała dyplom uczestnika konkursu, zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli “WOM” w Częstochowie – Filia w Lublińcu oraz bibliotekę Szkoły Podstawowej Nr 1 w Lublińcu.

 

Cele konkursu: rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci, kształtowanie nawyku systematycznego czytania, promocja księgozbiorów bibliotek szkolnych.

 

Gratulacje dla Alicji z klasy 3a:)

 

Nauczyciel bibliotekarz: L. Mzyk

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry