Zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Wydawnictwo św. Macieja Apostoła i Zespół Szkół św. E. Stein w Lublińcu zapraszają dzieci ze szkół podstawowych powiatu lublinieckiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Sacrum Ziemi Lublinieckiej w oczach dziecka” – w załączeniu przesyłamy konkursowy plakat, regulamin oraz 2 załączniki do regulaminu. Przewidujemy wystawę wyróżnionych i nagrodzonych prac, ich publikację w formie pocztówki, a także w postaci folderu pokonkursowego.
Konkurs trwał będzie do 24 września, lecz już teraz prosimy o zapoznanie z nim uczniów Waszej szkoły, gdyż podczas wakacji będą mieli oni czas i okazję wybrać obiekt swojej pracy i przedstawić go plastycznie.

Zapraszamy!

http://wydawnictwomacieja.blogspot.com/

red. Edward Przebieracz

Wydawnictwo św. Macieja Apostoła

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry