Wyniki I Szkolnego Konkursu Plastyczno- Językowego: „VALENTINE’S CARD”

Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu I KONKURSU PLASTYCZNO-JĘZYKOWEGO pt. „VALENTINE’S CARD.” Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu. W rywalizacji wzięli udział uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: I-IV oraz V-VIII.

Komisja konkursowa w składzie: Magdalena Marczak, Anna Bałdyga, Ewelina Soborak, Marta Leśniowska, wytypowała zwycięzców:

W kategorii klas I-IV :

I miejsce  Oliwia Gawron III

II miejsce Przemysław Barczyk IIb

III miejsce Amelia Just IVa

wyróżnienie: Franek Zawadka IIa, Janek Zawadka IIa, Wiktoria Świerczyńska IIa

W kategorii klas V-VIII:

I miejsce Piotr Świerczyński VIIb

II  miejsce Zuzanna Mandla Vb

wyróżnienie: Daria Peszel Vb

Wszyscy uczniowie wykazali się pomysłowością i oryginalnością. Komisja miała ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ mogła wybrać i nagrodzić jedynie kilka prac. Bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie konkursem i zachęcam do dalszej rywalizacji.

Dyplomy i nagrody zostały wręczone na apelu szkolnym.

Organizatorka konkursu

Magdalena Marczak