Drużyna reprezentująca naszą szkołę na 1 miejscu w Miejskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym !

 W dniu 12.05 dwie drużyny z naszej szkoły brały udział w powyższym Turnieju, który składa się z kilku etapów. Należało wykazać się znajomością przepisów i zasad obowiązujących w ruchu drogowym,a następnie swoja umiejętnością jazdy na rowerze m.in. po torze sprawnościowym. Zadania nie były łatwe, obie drużyny dzielnie walczyły.

Punkty były naliczane zarówno drużynowo, jak i indywidualnie. Po ich podliczeniu okazało się, że grupa I ( w składzie Anna Chmura 5b, Sara Rosner 5a, Remigiusz Staniszewski 5a i Franciszek Lempa 5a) zajęła 1 miejsce.

Udało się również Sarze Rosner zdobyć 3 miejsce indywidualnie.

Tym samym nasza drużyna wystartuje w eliminacjach powiatowych.

Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla starszych uczniów z grupy II za zaangażowanie.

 

Opiekun drużyn: Monika Świerczyńska

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry