Dzień Matematyki w przedszkolu

Z okazji Międzynarodowego Dnia Matematyki, który przypada na dzień 14 marca, zaprosiliśmy dzisiaj nasze przedszkolaki do świata królowej nauk. Tym samym rozpoczęliśmy projekt matematyczny „Matematyka w Krainie Zabaw”, który realizowany jest w ramach grantu Fundacji mBanku „Rosnę z matematyką”.
W kolejnych miesiącach dzieci będą miały okazję poznać świat matematyki poprzez udział w ciekawych zajęciach i zabawach. Pomogą nam w tym liczne pomoce i gry, które sprawią, że matematyka będzie dla najmłodszych wspaniałą zabawą.
Wierzymy, że z każdym dniem w naszym przedszkolu będzie przybywać mistrzów matematyki 🏆, a królowa nauk już nigdy nie będzie stanowiła dla nas tajemnicy 🤩

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry