Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca przedszkolaki wspólnie witały wiosnę! Śledząc trendy w modzie, postanowiliśmy w tym roku uczcić nadejście wiosny Pokazem Mody Wiosennej Przedszkolaka.W tym wspaniałym wydarzeniu wzięły udział „Modelki” I „Modele” ze wszystkich grup.Był wybieg ozdobiony kwiatami.Odwiedziła nas również prawdziwa Pani Wiosna,z koszem pełnym zagadek i cukierków .Przedszkolaki zaprezentowały wiosenne piosenki oraz wykonały wspòlna prace plastyczną w swoich grupach.
Pierwszy Dzień Wiosny był także okazją do podsumowania rodzinnego konkursu „Wiosenny Motyl”. Dzieci wraz ze swoimi rodzinami wykonały przepiękne prace, które zdobią hol naszego przedszkola. Ponieważ każdy z uczestników wykazał się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem w wykonaniu pracy, wszyscy otrzymali wyróżnienia.
W konkursie udział wzięli:
– Wiktoria Sawczuk – 3 latki
– Konrad Cieślik – 3 latki
– Jacek Kaziak – 3 latki
– Ksawery i Dagmara Derkowscy (3 i 5 latki)
– Marcel Szymkowiak (3 – latki)
– Oskar Borowiec (3 latki)
– Zuzanna Irek (4 latki)
– Milena Tatarek (4 latki)
– Nikola Niepsuj (5 latki)
– Wiktoria Świerczyńska (5 latki)
– Bartosz i Mateusz Siemieniec (5 latki)
– Zofia Stachowiak (6 latki)
– Nadia Grzelak (6 latki)
– Alicja Banasik (6 latki)
– Magdalena Biela (6 latki)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry