Szkolny konkurs recytatorski

Brzechwa, Kern, Tuwim, Szymborska i Różewicz… Poezja tych wybitnych postaci zagościła w auli naszej szkoły, w środę 20 marca. W szkolnym konkursie recytatorskim udział wzięło 39 uczniów, począwszy od klasy 1 szkoły podstawowej, aż po przedstawicieli klasy 3 gimnazjum. Poziom konkursu był wyrównany i wysoki. Po zgodnych obradach jury konkursowe, w którego skład weszła Pani Danuta Obidzińska i Pan Edward Przebieracz zdecydowało wyróżnić następujące osoby: Zuzanna Heluszka, Marta Tatarek, Igor Jaźwińska, Piotr Kierach, Filip Świerc, Anna Kierach i Karolina Krupa. Finaliści będą reprezentować naszą szkołę w kwietniowych przesłuchaniach „Wrażliwość na słowa” w lublinieckim MDK.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry