Wiosna w naszej szkole

Pierwszego dnia wiosny uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w projekcie przygotowanym przez opiekuna SU, nauczycieli języków obcych oraz tych nauczycieli, którzy przygotowali interesujące prezentacje multimedialne z pobytu w krajach, w których szkolili swój język angielski. Były to: Irlandia, Anglia, Malta oraz Szkocja. W pierwszej części informacje ogólne o każdym z krajów przygotowali chętni uczniowie, w drugiej-nauczyciele. W najmłodsze grupie wiekowej dodatkową atrakcją były piosenki językowe, które przygotowali uczniowie. Spotkanie rozpoczęło się od przybliżenia idei samorządu w szkole, w tym dniu dyrektor Dariusz Przyłas przekazał władzę wręczając symboliczny klucz do szkoły przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry